Lech Wałęsa i prawa człowieka

 

Kurwa mać! 386,730 likes · 162,905 talking about this. Kurwa Mac

 

Lech Wałęsa bredził w wywiadzie udzielonym Monice Olejnik, o prawach człowieka. Wielką krzywdę wyrządzili prezydentowi jego koledzy, którzy chcą sprawdzić w sądzie czy był esbekiem. To pewnik, że Lech Wałęsa był esbecką szumowiną, która przyjechała do Gdańska z zabitej dechami pipidówki na Mazowszu. Niewykształcony prostak, po Zasadniczej Szkole Zawodowej stał się pierwszoplanową postacią w Polsce. Jak to się stało i jak to się dzieje, że trwa to do dzisiaj? To esbeckie szumowiny i pezetperowskie siły, sprawiły, że Lech Wałęsa reprezentował ich interesy. Ten, kto zna Gdańsk, Gdynię i Sopot, wie, że do dzisiaj rządzi tam w prokuraturach, sądach i urzędach, postkomunistyczny układ władzy ( do nie dawana, wojewoda Rysio Stachurski i inni). Jak to się stało, że zwykły niewywalifikowany robol   mógł wyżywić 10osobową rodzinę ( Danusia, pierwsza, dama nie pracowała). Ja urodziłem się w roku 1960. Było nas w rodzinie czworo dzieci. Już wtedy, tak liczne rodziny jak moja, traktowane były jak rodziny patologiczne. Zawsze brakowało pieniędzy, mimo tego, że mój ojciec i matka byli dość dobrze wykształceni i dość dobrze zarabiali w porównaniu do takich prostaków jak niewykwalifikowany robol ze stoczni. Jak to się stało, że esbeckie szumowiny zamordowały skrytobójczo kilkadziesiąt osób nie ponosząc żadnej odpowiedzialności? Wszyscy pamiętamy, Ks. Popiełuszkę i żałosny spektakl w polskim sądownictwie. Piotrowski i jego koledzy są już na wolności. Kto rządził wtedy? Lech Wałęsa! Za tą zbrodnię, dla tych trzech nie mogło być innego wroku jak KS z klazulą wkonania w ciągu miesiąca po ogłoszeniu. Co zrobił Lech Wałęsa w tej sprawie? Co obiecywał Lech Wałęsa w Oliwie? Pamiętam i pamiętamy. Lech Wałęsa głosił śmierć dla komuchów i esbeków, tymi słowami.

” Na tych drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści” .

To jest historia Lecha Wałęsy. A wspólczesność jest taka, że jego syn Jarosław Wałęsa jest jeszcze gorszy od swojego ojca. Wiedział o korupcji i nic nie zrobił aby sprawę wyjaśnić. Wręcz przeciwnie, mataczył.

https://drive.google.com/file/d/0B0adWaJb4_dic21fNEVUWDRiWXM/view?usp=sharing

Niech Polacy zastanowią się, nad tym do jakich patologii doprowadziły rządy pospolitych półgłowków z esbecji i PZPRu ( Lech Wałęsa mówił coś w wywiadzie o lojalności esbecji).

PE – PARLAMENT EUROPEJSKI

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s